In een stad als Brugge die historie en authenticiteit ademt is het eigenlijk overal prettig verblijven, omdat je in zo’n schitterende stad bent. Maar je kunt je verblijf helemaal onvergetelijk maken wanneer je kiest voor een bijpassende accommodatie. Als je overnacht op een plek die echt iets bijzonders te bieden heeft. In dit blog geven we je tips voor overnachtingen in Brugge waar je geweldige herinneringen aan zult overhouden.
Pension Nuit Blanche Brugge
Dit bijzondere pension, aan de Groeninge 2, moet gewoon bovenaan het lijstje. Want we zijn het er vast allemaal wel overheen dat dit zonder twijfel het allermooiste plekje van Brugge is. En jij kunt hier dus gewoon slapen!
Pension Nuit Blanche ligt direct aan de gracht van het Gruuthusepaleis. Via een van de mooiste en meest romantische bruggen van Brugge, de Bonifaciusbrug, ga je het pension binnen. Alleen al dit wandelingetje over de brug brengt je in middeleeuwse sferen. Je voelt je gelijk een jongvrouw of -heer. Het pension heeft ook wel een koninklijk tintje, want de vorige koning van België verbleef hier tijdens zijn huwelijksreis. Dan weet je wel dat het hier wel snor zit.
Je wordt tijdens je verblijf welkom geheten door kunstenaar David de Graef die hier ook zijn atelier houdt en je hebt de keuze uit twee verschillende kamers. Voor een lekker ontbijtje wordt ook gezorgd. Ervaar Brugge op een onvergetelijke manier!
http://www.bb-nuitblanche.com/
Lodewijk van Male Hotel Brugge
Het Lodewijk van Male Hotel is een drie sterren hotel met veel charme. Wanneer je aan komt rijden en gratis parkeert, waan je je een beetje in een oude film. Het hotel beschikt over twintig kamers. Het is daarmee ruim, maar niet massaal, wat de rust ten goede komt.
Je kunt lekker in bad na een vermoeiende dag rondslenteren in Brugge, en rondom het hotel kun je lekker wandelen in het park met vijvers.
In tien minuutjes rijd je naar het centrum van Brugge, en ga je liever met het ov dan vind je vlakbij het hotel een bushalte die je ook in een kwartier naar de stad brengt. Sfeervol, betaalbaar en vooral lekker rustig.
https://www.lodewijkvanmale.be/nl
Hotel Die Swaene Brugge
Brugge staat bekend als het Venetië van het noorden, met de charmante reien die dwars door de stad stromen. Langs een van de meest fotogenieke grachtjes vind je Hotel Die Swaene. Een viersterren-familiehotel dat uitzicht biedt op de Groenerei. Romantischer wordt het eigenlijk niet. De kamers zijn gedecoreerd in een klassieke en romantische stijl. Je hebt een beetje het gevoel alsof je teruggaat in de tijd. Leuk weetje: Winston Churchill verbleef hier ooit ook in een van de kamers! Je bevindt je midden in Brugge en hebt alles in de stad lekker op loopafstand. En wil je aan het eind van de dag lekker ontspannen? Dan kan dat in het verwarmde zwembad en de sauna. Dan ben je de volgende dag weer lekker opgefrist voor nieuwe Brugge avonturen!
The Secret Garden Brugge
Een chique Bed & Breakfast in Brugge met de naam The Secret Garden, spreekt direct tot de verbeelding. Op de website noemen ze het een geheim toevluchtsoord in het hartje van het historische centrum. Ook dit prachtige plekje ontdek je aan de Groenerei.
Wanneer je in de prachtige binnentuin plaatsneemt, waar uiteraard de naam van deze B&B vandaan komt, kun je je bijna niet voorstellen dat je in een bruisende stad zit. Neem een duik in het verwarmde buitenzwembad en ontspan in de hot tub. Lekker voor vermoeide voeten en een overprikkelde geest.
https://www.secretgarden-suites.com/nl
Duke’s Palace Brugge
Heb je altijd al de droom gehad om in een vijftiende-eeuws paleis te logeren? Dan is een reservering bij Duke’s Palace voor jou de beste keuze. Hiervoor moet je wel even een hap uit je bankrekening nemen, maar dan heb je ook wat.
Dit vijfsterren-hotel in Brugge was ooit het adres van de Brugse adel en ligt midden in het hart van het historisch centrum van Brugge. Met 135 kamers is het echt een paleis te noemen en hier kun je je onderdompelen in luxe. Denk aan marmeren badkamers, een enorme tuin, een compleet wellnesscenturm met sauna’s en fitnessruimte. En ook je auto kan veilig onderdak staan in de parkeergarage. Verblijf op koninklijke wijze in de leukste stad van Vlaanderen bij Duke’s Palace.